Kurumsal

Enerjinin Renkleri Güvende

Alüminyum iletken, bakır iletken ve kablodaki liderliğini sürdüren, ana bayiliğinizi yürüttüğümüz Hasçelik Kablo kalitesi ve Kısmet elektro market ortaklığı ile enerjinin renkleri her zaman güvende olacak.

Faaliyete geçtiğimiz 1990 yılından itibaren çalışma performansımız ve geniş ürün yelpazemiz sayesinde gelişime hızla uyum sağladık. Ana Bayiliğini üstlendiğimiz Türkiye ve Avrupa’nın en büyük imalatçılarından biri olan Hasçelik Kablo ile olan çalışmalarımızla birlikte bir adım daha büyümüş olduk.Her çeşit elektrik ihtiyaçlarını karşılayabilen, en iyi markaları uygun fiyatlar ile bünyemizde bulundurmaktayız. Türkiye’nin birçok noktasına kablo, aydınlatma ve elektrik malzemesi ulaştırarak her geçen gün global bir firma olma yolunda da ilerliyoruz.

Yüksek kalite ve sürekli gelişimi hedef alan bir firma olarak önceliğimiz müşterilerimize verdiğimiz güveni hiçbir zaman kaybetmeden sektördeki öncülüğümüzü korumaktır.

Tecrübeli, sorumluluk bilincine sahip ekibimiz ve kaliteyi her zaman ön planda tutan çözüm ortaklarımız sayesinde global dünyaya adım atarak bir kez daha kendimizi kanıtlayarak büyümeye devam edeceğiz.

DESTEK

İstek ve ihtiyaçlarınız için bize her zaman (0352) 320 0042 iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

7/24 HİZMET

Her türlü elektrik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 7/24 hizmet sağlayan e-ticaret sitemiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

ÜRÜN

Elektrik ihtiyaçlarınızı karşılayabilen, en iyi markaları uygun fiyatlar ile bünyemizde bulundurarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ürün yelpazemiz ve sağladığımız kaliteli hizmetin karşılığı mutlu ve memnun müşteriler olmuştur.

Belgelerimiz

Türk Standartlarına
Uygunluk Belgesi

Türk Standartlarına
Uygunluk Belgesi

Türk Standartlarına
Uygunluk Belgesi